7/24 Hizmet
Şimdi Arayın
Tecrübe & Güven
1000+ Faktoring Müşterisi
Şimdi Arayın
0 (537) 765 3530
Hızlı İşlem
Sürat Finans > Hizmetlerimiz > Faturayı Nakite Dönüştürme

Faturayı Nakite Dönüştürme

HIZLI NAKİT MERKEZİ: SÜRAT FİNANS

Vadeli alacakları için tahsilat, borçlu ve müşteri hesaplarının tutulması, faktoring garantisi veya finansman hizmetlerinden herhangi birini ya da tümünü almak isteyen müşteri gerekli bilgi ve belgeleriyle Sürat Finans’a başvurabilir.

Müşterinin iş akışı ve ihtiyaçlarına uygun olacak çalışma koşulları faktoring şirketi tarafından belirlenir ve faktoring şirketi tarafından belirlenir ve faktoring şirketi müşteriye teklif sunar.

Çağrı Merkeziniz var mı?

Evet. Bize her zaman 05377653530 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Faktoring Nedir?

Bir faktoring işleminde vadeli bir satış ile birlikte üç taraf bulunur. Alıcı (borçlu), satıcı ve faktoring şirketi.
Faktoring işlemleri, BDDK tarafından 10 Ekim 2006 gün ve 26315 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış olan “Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönemelik” hükümlerine göre, faaliyet göstermesine izin verilmiş olan firmalar tarafından yürütülmektedir.

Faktoring, şirketlerin mal ve hizmet satışlarından doğan yurtiçi ve yurtdışı vadeli alacaklarının, faktoring şirketi tarafından temlik altına alınmasına dayanan bir finansman yöntemidir. Tüm dünyada, bankacılıktan sonra en yaygın kullanılan finansman yöntemi olan faktoring sisteminde, faturalı bir satış işleminin gerçekleşmiş olması temel şarttır.

Sürat Finans Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Mobil uygulamalarımız şu anda uygulama mağazalarına yüklenme aşamasındadır.

Faktoring hizmetinden kimler yararlanabilir?

Yurtiçi ve uluslararası ticaret, vadeli satış yapan tüm işletmeler faktoring hizmetlerinden yararlanabilir. Herhangi bir bilonço büyüklüğü ya da ciro kriteri bulunmamaktadır.

Faktoring ve Banka Kredilerinin farkı var mı?

Yurtiçi ve uluslararası ticaret, vadeli satış yapan tüm işletmeler faktoring hizmetlerinden yararlanabilir. Herhangi bir bilonço büyüklüğü ya da ciro kriteri bulunmamaktadır.

  • Hızlı Nakit Desteği
  • 7/24 Müşteri Hizmetleri
  • ''Sürat''li ve Güvenli Çözüm
  • Üstün Müşteri Memnuniyet Oranı (%94)
Faturayı Nakite Dönüştürme Hizmetimizden faydalanmak için Bizi Şimdi Arayın
Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN