7/24 Hizmet
Şimdi Arayın
Tecrübe & Güven
1000+ Faktoring Müşterisi
Şimdi Arayın
0 (537) 765 3530
Hızlı İşlem
Sürat Finans > Genel > Gayrimenkul Karşılığı Para

Gayrimenkul karşılığında para yani acil nakit sağlayan sayılı firmalardan biriyiz.

Gayrimenkul teminatınız karşılığında finans uzmanlarımız bir değerlendirme yapar ve size bir teklifte bulunur. Anlaşma sağlanması halinde görüşme gerçekleşir.

Peki neden gayrimenkul yani evinizi teminata verip nakit para almalısınız? Bunun bir çok sebebi olabilir.

Kredi notunuz düşük olduğu için kredi çekemiyor olabilirsiniz veya yüksek kredi oranları sizi mutsuz ediyordur. İşte bu şikayetlere sahip olan müşterilerimiz gayrimenkul teminatı karşılığında acil nakit konusunda Sürat Finans Faktoring olarak bizimle çalışıyor.

Yıl boyu onlarca müşterimizin nakit ihtiyacını Gayrimenkul teminatı, gayrimenkul ipoteği karşılığında sağlıyoruz. Taşınmazınızın bu işlemler sonucunda piyasa fiyatlarının çok üstünde para aldığınıza ve sıfır risk programımızdan faydalandığınıza emin olabilirsiniz.

Kredi notunuzun düşük olması, kıymetli evrağınızın olmaması, çek karnenizin olmaması, kredi kartınızın olmaması, kıymetli eşyalarınızın olmaması sizi hiç üzmesin. Sürat Finans olarak Gayrimenkul Teminatınıza karşılık nakit programımızı devreye aldık. Bu program sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Peki neden gayrimenkul karşılığında nakit programımızı tercih etmelisiniz?

Gayrimenkul Teminatı Programımız Hakkında

1- Hızlıdır

Kredi çekmeye uygun olmayabilirsiniz. Olsanız bile size daha hızlı nakit sağlayabiliriz. Bunun için yapmanız gereken uzman finansçı müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz.

2- Yüksek Teklif

Size en iyi teklifi sunarız ve nakit ihtiyacınızı hızlı duruma göre anında gerçekleştiriz. Sizi mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. Çünkü biz müşteri memnuniyetine üst düzey önem veririz. Biliriz ki siz mutlu olduğunuzda tekrar bir ihtiyacınız olduğunda hiçbir sorun yaşamadığınız ve hızlı çözüm bulduğunuz şirketimizle çalışacaksınız.

Gayrimenkul Teminatı

3- Güvenlidir

Faktoring hizmetlerimizden tutun finansal danışmanlığı kadar bir çok finans alanında tüzel ve gerçek yüzlerce müşterimize 2009 yılından beri hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin tamamı mutlu ve her müşterimizle en az iki defa çalıştık. Bu müşteri memnuniyetimizi açıklamak için yeterlidir.

Gayrimenkul ipoteği karşılığı acil para, gayrimenkul teminatına acil nakit gibi konularda şimdi bizimle iletişime geçip ihtiyacınızı hemen size özel hızlı çözümlerimizle halledebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Sürat Finans

Şimdi bizi arayın ve hızlı nakit çözüme kavuşun.

 0 (505) 004 57 36

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN