7/24 Hizmet
Şimdi Arayın
Tecrübe & Güven
1000+ Faktoring Müşterisi
Şimdi Arayın
0 (537) 765 3530
Hızlı İşlem

En İyi Faktoring Firması Nasıl Belirlenir?

Sürat Finans > Faktoring > En İyi Faktoring Firması Nasıl Belirlenir?

En iyi faktoring firmasını belirlemek için faktoring uzmanları olarak 4 maddeden oluşan bir yazı hazırladık.

1- Süreklilik

Faktoring firmasının yeni bir firma olması sizde tereddüt yaratabilir. Kimse bu konuda haksız olduğunuzu söyleyemez. Yeni bir firmaya, yeni bir faktoring oluşumuna, yeni bir markaya güvenmek her zaman daha zordur. Bu sebepten ötürü faktoring firmasının uzun süredir varlığını sürdürüyor olması önemli bir unsur. Yine de yeni faktoring firmaları büyük ve güçlü yatırımla açılmış olabilir.

2- Müşteriye Karşı Duruş

Bazı faktoring firmaları müşterinin kendisine muhtaç olduğunu benimseyen bir düşünceye sahip. Müşteri hizmet vermek yerine deyim yerindeyse peşinden koşturmaya bakıyor. Bu tür faktoring firmalarına aldırış etmeyiniz. Müşteri temsilcisinin sizinle olan iletişimi bu noktada önemlidir.

3- Hız

Faktoring firmalarının sizi anlaması gerekiyor. İletişim dışında empati kurma yetenekleri çok önemlidir. Siz acil nakit ihtiyacınız olduğu için faktoring firmasından destek almak istiyorsunuzdur. Faktoring firmasının probleminizi aynı gün içinde çözmesi çok önemli bir konudur.

Firmanızla çalışmadan önce mutlaka kaç saat içinde çözümleneceğini sorunuz.

4- Sürat Finans Faktoring

Sürat Finans olarak yıllardır kurumsal ve bireysel müşterilerimize faktoring alanında hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyet oranımız -size göre abartı gelebilir ancak- %100′ yakın bir orandadır. Bunun doğruluğunu bizimle birlikte ilk faktoring çalışmanızda anlayacak ve her çalışmamızda hissedeceksiniz.

Yorum Bırakın

Sürat Finans

Şimdi bizi arayın ve hızlı nakit çözüme kavuşun.

 0 (505) 004 57 36

Call Now ButtonŞİMDİ ARAYIN